2008. június 12., csütörtök

SZOTYI

Na, mi is volt ma?
Az utolsó Kinganénióra. Hát a szokásos+érzékeny búcsú.
Ebéd a KFC-ben. Polskie smaki.
Voltam a francia konzulátuson, Houellebecq találkozón. Olyan sokan voltak, hogyha nem késik, nem is látom.
Sör a Chilloutban. Krakkó-életérzés ezerrel. Csak hiányoztak a szeretteim.
Meccs a Żaczekban. Nem játszott jól egyik csapat sem.
Hát ennyi történt.

Nincsenek megjegyzések: