Egy hét múlva én is megyek haza. Hiányozni fog Krakkó is. Megint rájöttem, hogy ez a hazám. Itt: sokat nevettem, egy kicsit sírtam, jókat ettem, ittam, buliztam, táncoltam. Voltam színházban, moziban, rugby-meccsen, Mrożek-dedikáláson, Magyar Napokon.És persze voltam strici is. Mindennap láthattam a Wawelt és a Ryneket. Ihattam kávét Kazimierzben.
Megint összetört a szívem egy picit, de az azóta behegedt, és különben is, ez is csak az otthonosság-érzetet fokozza.;)Azért még ezt az egy hetet kihasználom. Majd járok meccsekre Dulihugival és Tinódival, meg végigjárom a kedvenc helyeimet. Elbúcsúzok a várostól is. Ja, de szerdán még Houllebecq jön a Stolarskara. Őt azért még megnézem.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése