2008. június 16., hétfő

Itthon

Nem jó megint itthon lenni. Nem annyira szar, mint amilyenre számítottam, de nem az igazi.
Annyira provinciálisak ezek az alföldi városok, beleértve szűkebb környezetemet is.
Ma is: a kisboltos és a pizzás is kifaggatott krakkói élményeimről. Ismerjük egymás minden apró titkát. Kezdek megint bennszülött lenni a saját idegenségemben.
Azért a végére még egy kis vidámság: a Múzeumok éjszakájának programjában szerepel egy olyan műsorszám, amelynek elnevezése: MEGLEPETÉS. Na, ez olyannyira igaz, hogy még apámék sem tudják, mit is fognak csinálni.

Nincsenek megjegyzések: