2008. június 11., szerda

Ami kimaradt I.

Tegnap még le akartam írni:
-hogy megvettem, az utolsó Wprost-ot és Marlboro Light-ot. Ez a 2 dolog számomra hozzátartozik a Lengyelország-érzéshez. Mint a mentás almalé, a Wawel csoki és a megfázás is.
-Az utóbbi napokban nem vagyok hajlandó órát hordani. Ezzel is csak az idő múlásáról nem akarok tudomást venni.

Nincsenek megjegyzések: