(Szerzők: ugyanazok, mint az első kettőnél. Hogy melyikünk melyiket írta, azt találjátok ki! :)
I.
Nagyon tudod, hogy
mi van velem, pedig nem
is panaszkodom :D
II.
Mert mindent tudok
mondhatnám dölyfösen, de
csak jól tippelek;)
2012. február 15., szerda
2012. február 5., vasárnap
Írország-Wales 21-23
Mivel egyre jobban szeretem a walesi válogatottat, meg úgy általában Walest és a walesieket, ezért az ő eredményeiket is közzé teszem. Egy nagyon izgalmas meccsen, az utolsó percben szerzett büntetővel végül is megverték Írországot, akit a torna legnagyobb esélyesének tartottak, és az írek 21-15-re vezettek is a meccs folyamán. Akkor biztos senki sem tett volna egy halfpennyt sem a walesiek győzelmére. :)
Célok: Best, Bowe (IRL) ill. Davies (2), North (WAL)
Jutalomrúgások: Sexton (IRL) ill. Halfpenny (WAL)
Büntetők: Sexton (3) ill. Halfpenny (2)
Célok: Best, Bowe (IRL) ill. Davies (2), North (WAL)
Jutalomrúgások: Sexton (IRL) ill. Halfpenny (WAL)
Büntetők: Sexton (3) ill. Halfpenny (2)
2012. február 4., szombat
Skócia-Anglia 6-13
Megint megkezdődött a Hat Nemzet, a világ legrégebb óta lebonyolításra kerülő rugby-tornája. A rosszul játszó angolok megverték a még rosszabbul játszó skótokat.
Cél: Hodgson (ENG)
Jutalomrúgás: Farrell (ENG)
Büntetők: Parks (2) ill. Farrell (2)
Cél: Hodgson (ENG)
Jutalomrúgás: Farrell (ENG)
Büntetők: Parks (2) ill. Farrell (2)
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)