Vigyázz, hogy mit mondasz nekem! Még a végén mesét írok belőle. :)
2012. február 4., szombat
Skócia-Anglia 6-13
Megint megkezdődött a Hat Nemzet, a világ legrégebb óta lebonyolításra kerülő rugby-tornája. A rosszul játszó angolok megverték a még rosszabbul játszó skótokat.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése