2012. február 15., szerda

Rímváltás III.

(Szerzők: ugyanazok, mint az első kettőnél. Hogy melyikünk melyiket írta, azt találjátok ki! :)

I.
Nagyon tudod, hogy
mi van velem, pedig nem
is panaszkodom :D

II.
Mert mindent tudok
mondhatnám dölyfösen, de
csak jól tippelek;)

Nincsenek megjegyzések: