Vigyázz, hogy mit mondasz nekem! Még a végén mesét írok belőle. :)
2008. június 16., hétfő
Dziady
"Persze én úgy gondolom, hogy én látom jól a világot, de különben ez így is van. Le van szarva mindenki, aki nem így látja." Szószerinti idézet drága jó anyámtól. Csoda, hogy ilyen lettem?
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése