2008. június 16., hétfő

Dziady

"Persze én úgy gondolom, hogy én látom jól a világot, de különben ez így is van. Le van szarva mindenki, aki nem így látja." Szószerinti idézet drága jó anyámtól. Csoda, hogy ilyen lettem?

Nincsenek megjegyzések: