2008. június 11., szerda

KEDD

Ma van kedd délután. Holnap szerda. Csütörtök. Péntek. Szombat délután. {Idézet Kerekperecevőtől.}
Hol is tartottunk? Hétfő este elmentem egyedül megnézni a holland-olaszt. Nagyon nagy meccs volt, a hollandokat még nem láttam ilyen jól játszani. Egyébként nem is rossz a Żaczekban meccset nézni egy-két sör társaságában. Sok mindent nyugodtan és tisztán végiggondolhat az ember.
Ma Kinganénivel volt két óránk, de csak a másodikra mentem be. Megint elsütötte a férjhez mentem, mindjárt jövök viccét. Tegnap Kowa meg a következőt:Találnak egy múmiát, és az oroszokra bízzák, hogy derítsék ki kié volt. Egy hét múlva jön a válasz: XV. Ramszeszé. Honnan tudták meg? Bevallotta. Hát ezt kapom én minden nap. De ez is nagyon fog hiányozni. Jövő kedden vacsora Kinganéninél. Azon már nem leszek ott.
Ebédeltem egyet a Deliben, aztán ittam egy kávét a Mleczarnia kiülős részében. Nagyon hangulatos volt, különösen a tejes- és teáskannákba tett virágok tetszettek{ez is Kerekperecevő hatása}.
Este meg megnéztem a svéd-görögöt Dulihugival. Nem volt rossz.
Ja, és láttam ma Kowa-t biciklizni meg alsónadrágban. Ne kérdezzétek, milyen körülmények között.

Nincsenek megjegyzések: