Fura egy átok ül rajtam is. Valahányszor beszélgetek valakivel Tinódiról{vagyis inkább csak gúnyolódok}, azon nyomban üzenetet küld nekem valamelyik web2-es alkalmazáson. Ezt hívják úgy, hogy mindenki megbűnhődik vagy nincs a teremtésben vesztes csak én?
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése