Vigyázz, hogy mit mondasz nekem! Még a végén mesét írok belőle. :)
2010. december 24., péntek
"...és énekes ifjú fiának vall engem a vén Magyarország."
Drága jó anyám tudtán kívül lenyúlta valahonnan a Nyugat 1909-es évfolyamának második kötetét. Még jól is jön, mert a miénket megrágta Montyka. Igaza lett Aszlányinak: Aki nem lop könyvet, nem kultúrember.
1 megjegyzés:
Ez az egyik kedvenc versem! :)
Megjegyzés küldése