2010. december 28., kedd

Ezt kaptam karácsonyra (magamtól)

Kivirähk, Andrus
Sári, Samu és a titkok

Kivirähk, Andrus
Kék vagon

Gombrowicz, Witold
Ferdydurke

Vian, Boris
Mindenkit megnyúzunk! (drámák)

Szorokin, Vlagyimir
Kékháj

Loe, Erlend
Naiv.Szuper.

Loe, Erlend

Elfújta a nő

Ui: Most, hogy újraolvasom a listát, mintha a tudatalattim megviccelt volna, mert az öt szerző rátalált egy hús-vér emberre, akihez lazábban-szorosabban köthetem őket.

2 megjegyzés:

Vera írta...

A kék vagon csúcs. A legérzékletesebb könyv, amit ebben a témában valaha is olvastam.
wesołych świąt! :)

Huán Espartano írta...

Szczęśliwego Nowego Roku, Pani Vero!:)
Még várnom kell 1-2 hetet, hogy megjöjjenek a könyvek, de a Kék vagon eltétlenül az elsők között lesz, amit elolvasok.