Vigyázz, hogy mit mondasz nekem! Még a végén mesét írok belőle. :)
2010. december 15., szerda
Riasztó jelek: ahelyett, hogy lekaptam volna a polcról a Nagy László összes első kötetét, és elolvastam volna a Ki viszi át a szerelmet..., inkább megnéztem Youtube-on.:)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése