kitaláltam hogy egyházat alapítok
jézus mohamed
az összes csúcs tag (!)
tiszteletben lesz tartva
csak sajna még senki nem üzenget rajtam keresztül...
kurva életbe
jobban kéne hegyeznem a fülemet!
csak kurva sok a jó nő
és elveszi a koncentráló képességem a lényegről
lehet kasztráltatni kéne magam
nah jól van Zsánosz (törökösen)
1 megjegyzés:
Szívesen csatlakoznék, jó ötlet; főleg az összes csúcs tag tisztelete! A nők meg nem érdekelnek.
Megjegyzés küldése