2010. október 14., csütörtök

Szerintem bazi unalmas lehet egy író házastársának lenni. Folyton csak ülnek, és úgy tűnik, mintha nem csinálnának semmit. Legszívesebben egy üvegfújót vennék el. Azt nagyon klassz (milyen vicces ez a szó!) lehet nézni.

Nincsenek megjegyzések: