2010. október 28., csütörtök

Anyám egyik mozgalmi társa, aki szintén kimaradt a Szép, új világból, épp az állomáson várta a lányát, amikor odalépett hozzá egy hajléktalan:
-Jóasszony! Adnék én, de épp most vettek el tőlem 34000 Ft-ot! - mondta neki, utalva arra, hogy külső bizottsági tagságát arra méltatlanoknak adták.
-Rablók voltak? - kérdezte a koldus.
-Igen, azok voltak. Rablók.

Nincsenek megjegyzések: