Vigyázz, hogy mit mondasz nekem! Még a végén mesét írok belőle. :)
2008. szeptember 14., vasárnap
Madeleine
A héten hallottam 2 szót, amelyek visszaidézték életem már lezárult periódusait. Az egyik a suska volt, ami a kisgyermekkort jutatta eszembe, a másik pedig a wspinaczka, ami Kócost.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése