Vigyázz, hogy mit mondasz nekem! Még a végén mesét írok belőle. :)
2008. szeptember 13., szombat
Anyám...
Anyám már nem csak székekkel, hanem kövekkel dobálja a gyerekeket{ne félj, figyelnek is}, akik ezt egyébként eléggé élvezik. A múltkor már a táblát is le akarták vinni egy kis dobálgatás céljából.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése