Vigyázz, hogy mit mondasz nekem! Még a végén mesét írok belőle. :)
2011. június 10., péntek
Hasonlóságok
Anyám szerint a férfiaknak és nőknek való jóslásban az a különbség, hogy a férfiak egy konkrét kérdésre várnak választ, míg a nők beszélni, beszélgetni szeretnek. Mintha ugyanígy használnák a telefont is, nemde? :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése