2011. június 23., csütörtök

Meg szoktam emlékezni arról, hogy milyen keresési kulcsszavakkal találnak rá erre a blogra. A mai kettő különösen tetszik: Dragonhammer és báttya. Mondanom se kell, miután elolvasták a XVII. mesét és meglátták Kása vigyorgó arcát, többre nem is voltak kiváncsiak a blogból. :)

2 megjegyzés:

Kása írta...

mi?mi?mi?Nincs is rólam fotó!

Huán Espartano írta...

http://vekengesek.blogspot.com/2011/01/battya-avagy-nehogy-mar-az-legyen.html