Vigyázz, hogy mit mondasz nekem! Még a végén mesét írok belőle. :)
2011. június 15., szerda
Drága jó anyámat felhívta ma egy fickó, hogy a Szolnoki Múzeum kölcsönvett egy ÁGYÚT, és azt visszahozhatnák-e 22-én? Érted, más egy csillagcsavarhúzót ad kölcsön, apám ágyúkat. :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése