Egyáltalán nem haragszom, csak kiváncsi vagyok, mert annyi gennyláda baloldali publicistát ismerek, hogy szeretném tudni, kik a jobboldali megfelelőik.
Ő politikus, nem publicista, de tényleg szörnyű.:) Az a Bödöcs Tibor-idézet jut róla eszembe, hogy: Amióta ő a KDNP elnöke, a Máriapócsi Madonna nem könnyezik, hanem zokog.
4 megjegyzés:
remélem nem haragszol meg, ha így csütörtök délelőtt ez a kérdés nem villanyoz fel..:)
Egyáltalán nem haragszom, csak kiváncsi vagyok, mert annyi gennyláda baloldali publicistát ismerek, hogy szeretném tudni, kik a jobboldali megfelelőik.
Semjén?
Ő politikus, nem publicista, de tényleg szörnyű.:) Az a Bödöcs Tibor-idézet jut róla eszembe, hogy: Amióta ő a KDNP elnöke, a Máriapócsi Madonna nem könnyezik, hanem zokog.
Megjegyzés küldése