Vigyázz, hogy mit mondasz nekem! Még a végén mesét írok belőle. :)
2011. január 21., péntek
Egyre kevesebb kedvem van füstös kocsmákban berúgni(Azért nem iszom, mert szeretem tudni, hogy mikor érzem jól magam by Lét), de a Smells like teen spirit még tetszik. Most akkor öregszem vagy nem? :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése