2011. január 9., vasárnap

Az az ember pozitív tulajdonságai közé tartozik, ha tudja magáról, hogy szar verseket ír. Most nem konkrét személyre céloztam, de akinek inge, vegye magára. (Na jó, régi szobatársam verseit olvasgatva jutottam erre a felismerésre, de ő nem olvassa ezt a blogot, és valamennyire általános igazságként is felfogható ez a mondat.)

Nincsenek megjegyzések: