2011. január 6., csütörtök

Mit kezdjek egy olyan nővel, akit nem zavar, hogy nem akarom megdugni?

4 megjegyzés:

F. (Lét) írta...

:D:D:D ez vagy nagyon vicces, vagy nagyon szomorú. Melyik?

És bakker, elegem van a lengyelből, itt kell nyelvészkedni egy kommenthez is, fö.

F. (Lét) írta...

hehe, azért az vicces, hogy pisze..jóó, biztos azt jelenti, hogy írta vagy valami, de akkor is vicces.

Huán Espartano írta...
Ezt a megjegyzést eltávolította a szerző.
Huán Espartano írta...

Azt jelenti: írni.