Vigyázz, hogy mit mondasz nekem! Még a végén mesét írok belőle. :)
:D:D:D ez vagy nagyon vicces, vagy nagyon szomorú. Melyik?És bakker, elegem van a lengyelből, itt kell nyelvészkedni egy kommenthez is, fö.
hehe, azért az vicces, hogy pisze..jóó, biztos azt jelenti, hogy írta vagy valami, de akkor is vicces.
Azt jelenti: írni.
Megjegyzés küldése
4 megjegyzés:
:D:D:D ez vagy nagyon vicces, vagy nagyon szomorú. Melyik?
És bakker, elegem van a lengyelből, itt kell nyelvészkedni egy kommenthez is, fö.
hehe, azért az vicces, hogy pisze..jóó, biztos azt jelenti, hogy írta vagy valami, de akkor is vicces.
Azt jelenti: írni.
Megjegyzés küldése