Vigyázz, hogy mit mondasz nekem! Még a végén mesét írok belőle. :)
2011. január 31., hétfő
Találtam most egy bukszát, akiről annyit tudok, hogy hogy hívják, és hogy akarok írni neki egy mesét. Persze előbb még megírom a tiédet, Főnököm! (Amúgy gyújtasz?:)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése