2011. január 5., szerda

Kérdés III.

Szerintetek ki a legantipatikusabb jobboldali publicista? Én talán Lovas Istvánra, vagy esetleg Tóth Gy. Lászlóra tippelnék, de minden válasz érdekel.

4 megjegyzés:

nofertum írta...

remélem nem haragszol meg, ha így csütörtök délelőtt ez a kérdés nem villanyoz fel..:)

Huán Espartano írta...

Egyáltalán nem haragszom, csak kiváncsi vagyok, mert annyi gennyláda baloldali publicistát ismerek, hogy szeretném tudni, kik a jobboldali megfelelőik.

Vera írta...

Semjén?

Huán Espartano írta...

Ő politikus, nem publicista, de tényleg szörnyű.:) Az a Bödöcs Tibor-idézet jut róla eszembe, hogy: Amióta ő a KDNP elnöke, a Máriapócsi Madonna nem könnyezik, hanem zokog.