2010. december 7., kedd

Most épp new york-i időszakom van:

  • Woody Allen-filmek
  • How I met your mother
  • Paul Auster: Invisible
  • Mese egy kedves ismerősnek, akihez nagyon közel áll New York.

Talán jót tenne nekem most egy nagyváros. Legalább is ennél nagyobb.

4 megjegyzés:

nofertum írta...

Kurva jó, hogy Neked ilyen időszakokat van időd megélni.

Huán Espartano írta...

Igazából ez nem idő kérdése, mert ezeket mind este csinálom, de való igaz, csinálhatnék hasznosabb dolgokat is.:)

Névtelen írta...

Nincs ezzel semmi gond. Nekem tetszik.

nofertum írta...

Egy szóval nem mondtam hogy gond, egy vélemény volt.