Vigyázz, hogy mit mondasz nekem! Még a végén mesét írok belőle. :)
2010. november 24., szerda
Valamiért, magam sem tudom pontosan, miért, harapós kedvemben vagyok. Ja, és szeretnék elugrani most a Mleczarniaba egy jó sörre. Még azt se bánnám, ha nem szegődne társamul senki, csak üldögélnék ott a gyertyák fényénél.
1 megjegyzés:
Névtelen
írta...
Néha velem megtörténik, hogy így érzek, de szerintem ezzel nincs semmi baj. Van ilyen, lesz is.
1 megjegyzés:
Néha velem megtörténik, hogy így érzek, de szerintem ezzel nincs semmi baj. Van ilyen, lesz is.
Megjegyzés küldése