2010. november 24., szerda


Valamiért, magam sem tudom pontosan, miért, harapós kedvemben vagyok.
Ja, és szeretnék elugrani most a Mleczarniaba egy jó sörre. Még azt se bánnám, ha nem szegődne társamul senki, csak üldögélnék ott a gyertyák fényénél.

1 megjegyzés:

Névtelen írta...

Néha velem megtörténik, hogy így érzek, de szerintem ezzel nincs semmi baj. Van ilyen, lesz is.