Vigyázz, hogy mit mondasz nekem! Még a végén mesét írok belőle. :)
Igen, szeretnék menni :)
Jönne pár barátnőm is, na? Amúgy is arról beszélünk egy ideje, hogy jó lenne valami táncos mulatságon részt venni. Mit szólsz?
Megjegyzés küldése
2 megjegyzés:
Igen, szeretnék menni :)
Jönne pár barátnőm is, na? Amúgy is arról beszélünk egy ideje, hogy jó lenne valami táncos mulatságon részt venni. Mit szólsz?
Megjegyzés küldése