2010. november 26., péntek

Felhívás keringőre

Szívesen táncolnék erre a számra most valakivel vagy valakikkel:


Jösztök? ;)

2 megjegyzés:

Névtelen írta...

Igen, szeretnék menni :)

Névtelen írta...

Jönne pár barátnőm is, na? Amúgy is arról beszélünk egy ideje, hogy jó lenne valami táncos mulatságon részt venni. Mit szólsz?