2010. november 11., csütörtök

Számítógépen élem a társadalmi életem, és a kedvenc sorozatom jelenleg az Agymenők. Most örülök csak igazán, hogy sohasem kötött le a sci-fi, és mindig rossz voltam matematikából.

Nincsenek megjegyzések: