2010. november 6., szombat

Pagliacci

Vidíts fel, légyszi
Kérlek, írj nekem mesét
Rendben van, írok

Vidíts fel, légyszi
Kérlek, írj nekem egy mesét
De én nem tudok

2 megjegyzés:

Névtelen írta...

Engem felvidítanak a meséid, sőt! Van, hogy teljesen kizökkent. De, ez nem megy mindenkinek, nem születik mindenki írótehetségnek - de Te igen, és jól is használod :)

Huán Espartano írta...

Tudom, hogy szerettek, szeretek is meséket írni, és szeretem is, ha tetszenek nektek, de egyikőtök se adhatja meg, amire szükségem lenne. Nincs társam. Se nő, se férfi.