Vigyázz, hogy mit mondasz nekem! Még a végén mesét írok belőle. :)
Ez szép, és kedves is. Jól esne, ha valaki ezt mondaná ... az meg főleg, ha így is gondolná :)
Megjegyzés küldése
1 megjegyzés:
Ez szép, és kedves is. Jól esne, ha valaki ezt mondaná ... az meg főleg, ha így is gondolná :)
Megjegyzés küldése