2010. november 13., szombat

Szerelmi vallomás II.

Legszebb ajándék
Arra kelni reggel, hogy
Veled álmodtam

1 megjegyzés:

Névtelen írta...

Ez szép, és kedves is. Jól esne, ha valaki ezt mondaná ... az meg főleg, ha így is gondolná :)