Vigyázz, hogy mit mondasz nekem! Még a végén mesét írok belőle. :)
2010. november 6., szombat
Pagliacci
Vidíts fel, légyszi Kérlek, írj nekem mesét Rendben van, írok
Vidíts fel, légyszi Kérlek, írj nekem egy mesét De én nem tudok
2 megjegyzés:
Névtelen
írta...
Engem felvidítanak a meséid, sőt! Van, hogy teljesen kizökkent. De, ez nem megy mindenkinek, nem születik mindenki írótehetségnek - de Te igen, és jól is használod :)
Tudom, hogy szerettek, szeretek is meséket írni, és szeretem is, ha tetszenek nektek, de egyikőtök se adhatja meg, amire szükségem lenne. Nincs társam. Se nő, se férfi.
2 megjegyzés:
Engem felvidítanak a meséid, sőt! Van, hogy teljesen kizökkent. De, ez nem megy mindenkinek, nem születik mindenki írótehetségnek - de Te igen, és jól is használod :)
Tudom, hogy szerettek, szeretek is meséket írni, és szeretem is, ha tetszenek nektek, de egyikőtök se adhatja meg, amire szükségem lenne. Nincs társam. Se nő, se férfi.
Megjegyzés küldése