Vigyázz, hogy mit mondasz nekem! Még a végén mesét írok belőle. :)
2010. január 23., szombat
When there's no wodka left, what shall we do my friends?/Let's forget our troubles and dance! Folyamatosan ez a dalrészlet jár ma a fülemben{ahogyan ma azt tanítás közben egy plakátról megtudtam, ez egy earworm} Egyébként jótanácsnak se utolsó.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése