2010. január 23., szombat

When there's no wodka left, what shall we do my friends?/Let's forget our troubles and dance!
Folyamatosan ez a dalrészlet jár ma a fülemben{ahogyan ma azt tanítás közben egy plakátról megtudtam, ez egy earworm} Egyébként jótanácsnak se utolsó.

Nincsenek megjegyzések: