Kedves Rajongóim!
Itt tekinthetik meg "Isten véled édes Piroskám! 2012" turném állomásait. A gyér érdeklődésre való tekintettel egy megyében csak egyszer lépek fel. Íme az időpontok:
Április 1. Aranyosapáti, Arany Naplemente Nyugdíjasklub (lemezbemutató koncert)
Április 7. Felsőzsolca, Általános Művelődési Központ
Április 15. Szúcs, bányatelep, Falunap
Április 23. Felsőpetény, Kaolinbánya kisvasútja, avatóünnepség
Május 1. Gyömrő, Tőzeges-tó, Majális
Május 7. Harkakötöny, Pajorkereszt emlékünnepség
Május 13. Pusztamérges, Nemzetközi töltött káposzta főző verseny (tényleg van ilyen:)
Május 20. Bélmegyer, Fási Vadászház (zártkörű)
Május 27. Törökszentmiklós, Székács Elemér Szakközépiskola, Alapítványi- és Batyus bál
Június 2. Bagamér, Négy Nyárfa, záró megakoncert
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése