2012. március 6., kedd

A turné (Kata kedvéért)

Kedves Rajongóim!

Itt tekinthetik meg "Isten véled édes Piroskám! 2012" turném állomásait. A gyér érdeklődésre való tekintettel egy megyében csak egyszer lépek fel. Íme az időpontok:

Április 1. Aranyosapáti, Arany Naplemente Nyugdíjasklub (lemezbemutató koncert)

Április 7. Felsőzsolca, Általános Művelődési Központ

Április 15. Szúcs, bányatelep, Falunap

Április 23. Felsőpetény, Kaolinbánya kisvasútja, avatóünnepség

Május 1. Gyömrő, Tőzeges-tó, Majális

Május 7. Harkakötöny, Pajorkereszt emlékünnepség

Május 13. Pusztamérges, Nemzetközi töltött káposzta főző verseny (tényleg van ilyen:)

Május 20. Bélmegyer, Fási Vadászház (zártkörű)

Május 27. Törökszentmiklós, Székács Elemér Szakközépiskola, Alapítványi- és Batyus bál

Június 2. Bagamér, Négy Nyárfa, záró megakoncert





Nincsenek megjegyzések: