Vigyázz, hogy mit mondasz nekem! Még a végén mesét írok belőle. :)
Ha ezt a csajt élőben látnám, azt hiszem beleszeretnék....de lehet hogy nem is kell hozzá látnom. Életem egyik legszebb nője, akit láttam..
Nekem is nagyon bejön Herrer Sára. Mindig is buktam a lóarcú lányokra. :)
Megjegyzés küldése
2 megjegyzés:
Ha ezt a csajt élőben látnám, azt hiszem beleszeretnék....de lehet hogy nem is kell hozzá látnom. Életem egyik legszebb nője, akit láttam..
Nekem is nagyon bejön Herrer Sára. Mindig is buktam a lóarcú lányokra. :)
Megjegyzés küldése