2011. április 1., péntek

Kesh:Mizu

2 megjegyzés:

nofertum írta...

Ha ezt a csajt élőben látnám, azt hiszem beleszeretnék....de lehet hogy nem is kell hozzá látnom. Életem egyik legszebb nője, akit láttam..

Huán Espartano írta...

Nekem is nagyon bejön Herrer Sára. Mindig is buktam a lóarcú lányokra. :)