Vigyázz, hogy mit mondasz nekem! Még a végén mesét írok belőle. :)
Én úgy emlékszem, nekünk a Vidám mesék megvolt, ez lehetséges Jani?
Nem igazán tudom, hogy ki vagy, Gabira tippelek. Valósznű, hogy megvolt, mert generációk nőttek fel ezen a könyvön, igazából azon csodálkozok, hogy nekünk nem volt meg. Biztos az volt vele a baja anyáméknak, hogy orosz írta. :)
Baksapista vagyok, de sosem értem ezt a bejelentkezéses cuccot..:) na, akkor nekünk megvolt..:)
Megjegyzés küldése
3 megjegyzés:
Én úgy emlékszem, nekünk a Vidám mesék megvolt, ez lehetséges Jani?
Nem igazán tudom, hogy ki vagy, Gabira tippelek. Valósznű, hogy megvolt, mert generációk nőttek fel ezen a könyvön, igazából azon csodálkozok, hogy nekünk nem volt meg. Biztos az volt vele a baja anyáméknak, hogy orosz írta. :)
Baksapista vagyok, de sosem értem ezt a bejelentkezéses cuccot..:) na, akkor nekünk megvolt..:)
Megjegyzés küldése