2011. április 8., péntek

Ezeket vettem ma


3 megjegyzés:

Mindfeed írta...

Én úgy emlékszem, nekünk a Vidám mesék megvolt, ez lehetséges Jani?

Huán Espartano írta...

Nem igazán tudom, hogy ki vagy, Gabira tippelek. Valósznű, hogy megvolt, mert generációk nőttek fel ezen a könyvön, igazából azon csodálkozok, hogy nekünk nem volt meg. Biztos az volt vele a baja anyáméknak, hogy orosz írta. :)

nofertum írta...

Baksapista vagyok, de sosem értem ezt a bejelentkezéses cuccot..:) na, akkor nekünk megvolt..:)