Vigyázz, hogy mit mondasz nekem! Még a végén mesét írok belőle. :)
2011. április 20., szerda
Bolond április. Vagy bazi jó kedvem van, vagy szétbasz az ideg. Nem véletlen, hogy tavaly is ilyenkor kezdtem el biciklizni, 3 éve ilyenkor lettem megint szerelmes. Megint a Maqrollt olasom.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése