2011. február 17., csütörtök

Drága jó anyámnak új hobbijai vannak: a rátámdó Green Peace-es aktivistákat teszi helyre, és rákaptt a Mandiner.hu-ra. Már lájkolgat is. :) A következő lépcsőfokok: megtanul szkennelni és smiley-t írni. A közösségi oldalak szintjére azért nem süllyed le. Bár, amilyen ismerősei vannak, nem is csodálom.

1 megjegyzés:

Vera írta...

az én szüleim fészbukolnak. mióta mindketten fent vannak, kb. október óta, az a "fenyegetés", ha valamelyikük megsértődik valamin, hogy "mindjárt kiírom, hogy özvegy vagyok" :P dziecko to dziecko.