Vigyázz, hogy mit mondasz nekem! Még a végén mesét írok belőle. :)
2011. február 4., péntek
Van valakinek kedve gombfocizni velem egyet? Most úgy rámjött a gombfocizhatnék, és szívesen várom a jelentkezőket. Ja, és ha van csapatod vagy kapud, az előnyt jelent. :)
Ok. Megbeszélhetjük. Viszont nem tudom, ki vagy és hol laksz,úgyhogy pontosíthatnánk. Ami pedig a legfontosabb, van-e egyáltalán gombfoci-csapatod,mert én az enyéimet az egyik albérletemben hagytam. :)
2 megjegyzés:
Nekem van, persze csak ha áll még az ajánlat.
Ok. Megbeszélhetjük. Viszont nem tudom, ki vagy és hol laksz,úgyhogy pontosíthatnánk. Ami pedig a legfontosabb, van-e egyáltalán gombfoci-csapatod,mert én az enyéimet az egyik albérletemben hagytam. :)
Megjegyzés küldése