2011. február 4., péntek

Van valakinek kedve gombfocizni velem egyet? Most úgy rámjött a gombfocizhatnék, és szívesen várom a jelentkezőket. Ja, és ha van csapatod vagy kapud, az előnyt jelent. :)

2 megjegyzés:

Névtelen írta...

Nekem van, persze csak ha áll még az ajánlat.

Huán Espartano írta...

Ok. Megbeszélhetjük. Viszont nem tudom, ki vagy és hol laksz,úgyhogy pontosíthatnánk. Ami pedig a legfontosabb, van-e egyáltalán gombfoci-csapatod,mert én az enyéimet az egyik albérletemben hagytam. :)