Hajnal fél 2-kor 4 embertől kérdeztem meg, hogy valóban boldogok-e? Ketten azt mondták, hogy igen, az egyikük jogosan meg is jegyezte, hogy boldogabb lenne, ha nem éjjel írnék sms-t. Teljesen jogos felvetés, de szeretek éjjel üzenetet írni. Egyikük azt mondta, hogy nem felhőtlenül boldog, de szerintem nincs igazán semmi baj sem vele, sem az életével. A negyedik nem válaszolt. Ketten viszont engem is felvidítottak. Köszönet nektek, majd kaptok egy Dimmu Burgert és egy SATC-is csavarkulcs-készletet! :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése