2011. február 18., péntek

Na, pupákok! Holnap megyek egy hétre Lengyelbe'. Már alig várom. Mielőtt azonban bárki is kétségbeesne, hogy ezek szerint eme blog lapjain nem értesülhet a Hat Nemzet aktuális fordulójáról, annak megnyugtatásul közlöm:ezen a hétvégén szünet van, nem rendeznek meccseket.

Nincsenek megjegyzések: