Elküldtem néhány mesét egy festő barátomnak, mert kiváncsi voltam rá, hogy megmozgatja-e a fantáziáját, tudna-e hozzájuk illusztrációt készíteni. Ő ajándékozott meg ezzel a mondattal:
-Annyira belemerültem a meséidbe, hogy még az egyetemre is elfelejtettem bemenni.
1 megjegyzés:
Vháó! Nem semmi! Sőt, ez már valami! Alig várom, hogy a mesék mellé legyenek képek is!
Megjegyzés küldése