Vigyázz, hogy mit mondasz nekem! Még a végén mesét írok belőle. :)
2010. május 6., csütörtök
Mindig is tudtam, hogy a brit parlamenti demokrácia fejlettebb, mint a magyar. Nálunk a szavazók halnak meg, ott a jelöltek. Vagy legalább lezuhannak egy repülővel.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése