Mi is történt vasárnap délután után óta? Spanyolország Európa-bajnok lett, 44 év után. Megérdemelték.
Hétfőn újra elolvastam a Mercedes-Benz-t Huelle-től. Legalább annyira tetszett, mint első alkalommal. Én is egyébként egyfajta hrabali értelemadást próbálok létrehozni ezzel a bloggal. Apró részleteket nagyítok fel és szépítek meg. Remélem.
Este megint Rosszabbikénemék{ továbbiakban: R.}. Iszogattunk, hülyéskedtünk, beszélgettünk. Csak a szokásos, de bazira jólesett megint.
Ma délután pedig meglátogattuk Bohót, akibe mindketten nagyon szerelmesek voltunk, de mint ez már korábban is nyilvánvalóvá vált számomra, R. sokkal jobban illett ehhez a lánykához. És persze az ő szerelme kellett ahhoz, hogy megölje az enyémet. De ez már történelem. Egyébként ez a kis édeshármas is megint a kamaszkoromba vitt vissza. Nagyon élveztem, mert ez a két ember nagyon fura párbeszédre képes, ha összekerül. Meg persze, csak R-től telik ki, hogy a születésnapi tortáját 30 fokban, a nyíregyházi Kossuth téren fogyassza el.